FC MOKRÁ-HORÁKOV
Vítejte na stránkách našeho fotbalového klubu
Nacházíte se: Články
Starší příspěvky:12

V úterý 23.6. jsme odehráli utkání starší i mladší přípravky ve Viničných Šumicích. Ve čtvrtek 25.6. sehrajeme doma utkání obou družstev proti Praci. Poté bude následovat krátké posezení k ukončení sezóny.

Přátelský zápas přípravek je dnes ZRUŠEN KVŮLI POČASÍ, náhradní termín je stanoven předběžně na úterý 23.6.

Ve čtvrtek 11.6.2020 od 17:30 sehráli děti přátelské utkání proti družstvu Viničných Šumic.

Utkání bylo od začátku dramatické, na soupeři byla vidět již větší rozehranost a byl i silnější a důraznější v soubojích. Přesto se naši hráči snažili držet krok. Poločas skončil 2:3. Ve druhém poločase se podařilo vyrovnat na 3:3 a měli jsme několik slibných šancí. Tento stav trval až do posledních minut. Těsně před koncem utkání se soupeř rozhodl konečným skóre 3:6.

Už se všichni těšíme na odvetu za týden ve Viničných Šumicích.

Od 26.5. začínáme opět trénovat.

Z preventivních důvodů a s ohledem na reakce široké veřejnosti v Mokré-Horákově příjímá vedení klubu toto opatření:

tréninky všech družstev mládeže jsou zrušeny do pátku 22.5. včetně.

O dalším postupu Vás budeme informovat.

V úterý 12.5. byly po dlouhé vynucené pauze zahájeny tréninky našich mládežnických družstev.

Z řad hráčů přípravky a žáků se sešly takřka všechny děti.

Těšíme se společně na další tréninky.

Rozcvička přípravky 12.5.2020

Rozcvička přípravky

Vzhledem k vyhlášení nouzovému stavu jsou veškeré fotbalové soutěže přerušeny a je zakázáno pořádání jakýchkoliv sportovních akcí nad 30 osob. Až do odvolání se tedy ruší všechna přátelská i mistrovská utkání a turnaje. Nouzový stav byl vyhlášen na 30 dní ode dne 12.3.

Páteční tréninky (13.3.) tréninky mládeže se ruší.

Další tréninkový program bude upřesněn.

Informace klubům ze strany JmKFS:

V pátek 13.3. dopoledne mimořádně zasedá Výkonný výbor Jihomoravského KFS. Po jeho skončení budete Úřední zprávou informováni o opatřeních týkajících se jarní části soutěží.

Od 11.3. je škola (tělocvična) z nařízení vlády zavřená, náhradní program družstev mládeže na další období počínaje pátkem 13.3. bude upřesněn, viz sekce Tréninky.

Od 8.11.2019 do 31.3.2020, budeme s dětmi navštěvovat tělocvičnu v ZŠ Mokrá-Horákov, a to vždy v pátky od 15:45 do 16:45 - čas příchodu 15:30.

Utkání starší přípravky proti Praci přeloženo z 7.9. 10:00 na úterý 10.9. 16:30.

Trénink je z organizačních důvodů zrušen.

ČTVRTEK 1. 8. 18:00 TRÉNINK

NEDĚLE 4. 8. 17:00 PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ, VELEŠOVICE, HŘIŠTĚ HORÁKOV (změna temínu)

ÚTERÝ 6. 8. 18:00 TRÉNINK

ČTVRTEK 8. 8. 18:00 TRÉNINK

SOBOTA 10. 8. 17:00 1. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ, HRUŠOVANY, HŘIŠTĚ HRUŠOVANY

Další utkání přípravky mezi sebou se odehrálo v sobotu 8.6.2019 od 10:00 na hřišti v Horákově. Utkání mělo náboj a spád a skončilo těsným vítězstvím modrého družstva nad bílým v poměru 5:4. Všichni aktéři odváděli pěkné výkony a těšili se z velké podpory rodičů.

Už se všichni společně těšíme na začátek příští sezóny.

Harmonogram tréninků přípravky:

Tréninky na hřišti v Horákově budou probíhat v úterý a čtvrtek od 16:15 do cca 17:15.

Děti si s sebou vezmou vhodné sportovní oblečení, kopačky a pití.

V pátek 1.2.2019 jsou pololetní prázniny, družstva mládeže nemají trénink.

Vážení rodiče,

vzhledem k velmi silnému větru se dnešní trénink z bezpečnostních důvodů ruší.

Organizace tréninků družstva přípravky r. 2008 a mladší:

Tréninky budou probíhat v úterý a čtvrtek od 16:30 do cca 17:30 na hřišti v Horákově. Sraz dětí je nejpozději 10 minut před začátkem tréninku.

První trénink je v úterý 18.9.

Poslední trénink venku bude 1.11.2018

Děti si s sebou vezmou vhodné sportovní oblečení a obuv (nejlépe kopačky tzv. lisovky). a pití.

Od pátku 9.11.2018 budou tréninky probíhat 1x týdně v tělocvičně vždy v pátek, začátek v 15:30, konec v cca 16:30. Tělocvičnu máme zajištěnu až do konce března 2019. (Trénink neprobíhá, pokud připadne na státní svátek, prázdniny, nebo jiný den, kdy je škola mimo provoz).

Do tělocvičny si děti s sebou vezmou vhodné sportovní oblečení a obuv (nejlépe tzv. sálovky) a pití.

Zimní příprava družstva dorostu bude probíhat od začátku listopadu do konce března v tělocvičně ZŠ Mokrá, vždy každé úterý 17:45 - 18:45.

Zimní příprava mladších žáků a přípravky bude probíhat od začátku listopadu do konce března v tělocvičně ZŠ Mokrá, vždy každý pátek 17:00 - 18:00.

Vzhledem k dnešnímu počasí a s ohledem na stav hřiště a zdraví kluků dnešní trénink všech družstev mládeže rušíme.

Tréninky přípravky jsou v tomto týdnu z personálních důvodů zrušeny.