založeno 1933
FC MOKRÁ-HORÁKOV
Vítejte na stránkách našeho fotbalového klubu
Nacházíte se: O klubuSoučasnost

Fotbalový klub FC Mokrá-Horákov přihlásil pro sezónu 2018/2019 do okresních soutěží  Brna-venkova tři týmy – družstvo mladších žáků, sdružené družstvo dorostu a tým dospělých.

U družstva dorostu pokračujeme v úspěšné spolupráci, kterou jsme navázali v předloňské sezóně, kdy jsme utvořili sdružené družstvo starších žáků s Ochozí u Brna.

Sportovní cíle našeho fotbalového klubu pro sezónu 2018/2019 jsou tyto:

-    Průběžně pomocí náborových aktivit rozšiřovat hráčský kádr družstev v mládežnických kategoriích, abychom měli co nejširší a kvalitní základnu hráčů pro další období

-     Rozšířit a posílit tým mužů a bojovat o umístění na špičce tabulky.

Všechny vás, příznivce fotbalu, zveme na zápasy našich týmů v nové sezóně 2018/2019. Věříme, že výsledky našich týmů budou odpovídat vynaloženému úsilí všech, kteří se fotbalu v obci aktivně věnují nebo jej jinak podporují.

Kabina mužů:

Kabina žáků a přípravky: