založeno 1933
FC MOKRÁ-HORÁKOV
Vítejte na stránkách našeho fotbalového klubu

V pondělí 8.5.2017 se od ranních hodin uskutečnil na našem hřišti v Horákově turnaj starších přípravek za účasti týmů z Ochoze u Brna, Zbýšova u Slavkova, Pohořelic, Šlapanic a domácího družstva. Hrálo se 2 x 10 minut s přestávkou na výměnu stran.

Nejlepší hráč: Alex Suchomel (Ochoz)

Nejlepší brankář: Matěj Černoch (Mokrá-Horákov)

Nejlepší střelec (po penaltovém rozstřelu):

1. Vojtěch Lang (Pohořelice) 7 branek

2. Adam Pokorný (Šlapanice) 7 branek

Ceny družstvům a hráčům předali:

starosta obce Mokrá-Horákov pan Aleš Ryšánek a kapitán družstva mužů Jan Holý.

Turnaj sponzorovali:

Obec Mokrá-Horákov

Restaurace u Zbojníka

DuoMax Mokrá

paní Machková z Horákova

Pozor změna !

Utkání 2. kola mezi Viničnými Šumicemi a FC Mokrá-Horákov se hraje v sobotu 22.4.2017 od 11:00 hodin na hřišti v Pozořicích.

V sobotu 15.4.2017, den před zahájením jarní části mistrovské soutěže přípravek, se naše družstvo zúčastnilo turnaje ve Zbýšově u Slavkova a mezi týmy Křenovic a pořádajícího Zbýšova se umístila na druhém místě.

Tréninky přípravky na jaře 2017 budou organizovány následovně:

Mladší – úterý 16:30 – 17:30 h

Starší – úterý 16:30 – 18:00 h, čtvrtek 17:00 - 18:30 h

Pro mladší fotbalisty se nám podařilo získat další trenérskou posilu. Od příštího týdne bude trenérem pan Martin Vojtěch, učitel na ZŠ Mokrá.
U některých dětí ještě řešíme, do jaké skupiny budou chodit. Finální rozdělení, kdo bude spadat do mladších a starších, bude provedeno během příštího týdne.

V případě dotazů kontaktujte trenéra Martina Černocha, tel.: 603/402243.

V sobotu 15.4.2017, den před zahájením jarní části mistrovské soutěže přípravek, se naše družstvo zúčastní turnaje ve Zbýšově u Slavkova.

Přihlášené týmy: Otnice, Křenovice, Zbýšov, Mokrá-Horákov

Začátek turnaje od 13:30

Více informací sdělí trenéři.

V sobotu 25.3.2017 se naše starší přípravka zúčastnila Jarního poháru v Horních Heršpicích a umístila se na pěkném 12. místě z celkem 30-ti týmů, a to v konkurenci družstev domácí Lokomotivy, Ivančic, Pohořelic, Znojma, Vyškova, Podluží, Tuřan, Svratky, Bystrce, Újezda, Svitav, Kyjova, Moravské Slavie a dalších.

Fotografie naleznete v galerii.

Zde je komentář trenéra Martina Černocha:

Dne 25.3. jsme se s týmem dětí starší přípravky zúčastnili prvního jarního turnaje, který pořádal klub Lokomotiva Brno.
Dorazilo 30 týmů z celé Jižní Moravy (Znojmo, Kyjov, Vyškov atd), které byly rozděleny do 4 skupin. V první části hrály týmy ve skupinách mezi sebou, následně se bojovalo o celkové umístění.
Naši fotbalisté z Mokré-Horákov v úvodní skupině skončili po šesti zápasech na třetím místě (tři vítězství, jedna remíza a dvě prohry).
Následný boj o celkové umístění již byl provázen viditelnou únavou hráčů. I tak po dvou prohrách a jedné remíze tým skončil celkově na krásném 12. místě.
Vyšlo nám počasí, rodiče často urputně fandili a troufám si říct, že to byl jak pro děti, tak i rodiče krásný fotbalový zážitek.
Na jaře nás čekají ještě dva turnaje a pravidelná týmová soutěž, a tak se nyní budeme pečlivě připravovat, abychom opět mohli oslavovat vítězné zápasy.

Martin Černoch
Vedoucí týmu starší přípravky

V sobotu 25.3.2017 se družstvo starší přípravky zúčastní turnaje pořádaného klubem Lokomotiva Brno Horní Heršpice, Sokolova 2, Brno 619 00. Turnaj se bude hrát na přírodní trávě.

-          náhradní oblečení (pokud by náhodou pršelo), chrániče holení

Páteční trénink proběhne na umělce od 16:30. Tělocvična není k dispozici.

I přes ředitelské volno se dnešní trénink přípravky uskuteční.

Dnešní trénink žáků a přípravky je kvůli špatnému počasí zrušen.

Utkání 9. kola soutěže starší přípravky Mokrá-Horákov - Měnín bylo přeloženo ze čtvrtka 08.09.2016 17:00 na úterý 13.09.2016 na 17:00.

Utkání naší skupiny soutěže starších přípravek se budou hrát na 4 x 17 minut s 5ti minutovou přestávkou.

Kompletní pravidla soutěží přípravek jsou k dispozici na stránkách OFS Brno-venkov.

Tréninky družstva přípravky budou zahájeny v úterý 16.8. v 16:30 hodin na hřišti v Horákově.

Tréninky budou každé úterý a čtvrtek od 16:30.

Soutěž zahajujeme prvním utkáním doma proti družstvu Prace/Blažovice v sobotu 3.9.2016. Termíny budou upřesněny v polovině měsíce srpna po zpracování hlášenek všech oddílů na OFS Brno-venkov.