založeno 1933
FC MOKRÁ-HORÁKOV
Vítejte na stránkách našeho fotbalového klubu
Nacházíte se: Články

Sobotní utkání 18.5.2024 10:00 mladších žáků FC - Šlapanice "B" je přeloženo na nový termín PO 27.5. v 17:00. 

 

Naše družstva přihlášení do turnaje Starez Cup mají odehraná 2 kola a čekají je  finále. 

Po skupinové části se umístila následovně:

Ročník 2011 TOP - skupina C. celkové 5. místo ze 7 družstev, 14 bodů, skóre 15:22,

Ročník 2013 LEVEL sk. A celkové 6. místo ze 7 družstev, 11 bodů, skóre 16:20,

Ročník 2015 LEVEL sk. C celkové 5. místo ze 7 družstev, 7 bodů, skóre 16:41.

 

Rozlosování finálových turnajů najdete na stránkách turnaje zde, nebo také na odkazech níže:

Finále 2011 TOP Bronze Final sobota 17.2.2024 dopoledne - 4. místo

Finále 2013 LEVEL Silver Final sobota 24.2.2024 odpoledne - 1. místo

Finále 2015 LEVEL Bronze Final sobota 23.3.2024 odpoledne - 4. místo

 

2011 TOP Bronze Final - výsledky
1 08:00 TJ RAJHRADICE MORAVSKÁ SLAVIA 1:1
2 08:17 SK POZOŘICE FC SLOVAN BRNO 0:3
3 08:34 FC MOKRÁ-HORÁKOV SK SLATINA 1:1
4 08:51 MORAVSKÁ SLAVIA SK POZOŘICE 2:2
5 09:08 SK SLATINA TJ RAJHRADICE 5:0
6 09:25 FC SLOVAN BRNO FC MOKRÁ-HORÁKOV 2:0
7 09:42 SK SLATINA MORAVSKÁ SLAVIA 1:8
8 09:59 FC MOKRÁ-HORÁKOV SK POZOŘICE 1:1
9 10:16 TJ RAJHRADICE FC SLOVAN BRNO 0:2
10 10:33 MORAVSKÁ SLAVIA FC MOKRÁ-HORÁKOV 4:1
11 10:50 FC SLOVAN BRNO SK SLATINA 7:0
12 11:07 SK POZOŘICE TJ RAJHRADICE 3:0
13 11:24 FC SLOVAN BRNO MORAVSKÁ SLAVIA 0:1
14 11:41 TJ RAJHRADICE FC MOKRÁ-HORÁKOV 2:4
15 11:58 SK SLATINA SK POZOŘICE 6:1

 

2013 LEVEL Silver Final - výsledky
1 13:30 SK ŠLAPANICE SK SLATINA 4:2
2 13:45 FK HRUŠOVANY TATRAN KOHOUTOVICE 4:4
3 14:00 KUČEROV TJ HERŠPICE
4 14:15 FC MOKRÁ-HORÁKOV SK ŠLAPANICE 4:3
5 14:30 TATRAN KOHOUTOVICE SK SLATINA 2:3
6 14:45 FK HRUŠOVANY KUČEROV
7 15:00 SK SLATINA TJ HERŠPICE 6:3
8 15:15 KUČEROV FC MOKRÁ-HORÁKOV
9 15:30 SK ŠLAPANICE TATRAN KOHOUTOVICE 4:0
10 15:45 FK HRUŠOVANY SK SLATINA 3:5
11 16:00 FC MOKRÁ-HORÁKOV TJ HERŠPICE 4:0
12 16:15 KUČEROV SK ŠLAPANICE
13 16:30 TJ HERŠPICE TATRAN KOHOUTOVICE 1:3
14 16:45 SK ŠLAPANICE FK HRUŠOVANY 7:2
15 17:00 SK SLATINA FC MOKRÁ-HORÁKOV 2:4
16 17:15 TATRAN KOHOUTOVICE KUČEROV
17 17:30 FC MOKRÁ-HORÁKOV FK HRUŠOVANY 10:2
18 17:45 TJ HERŠPICE SK ŠLAPANICE 4:2
19 18:00 SK SLATINA KUČEROV
20 18:15 TATRAN KOHOUTOVICE FC MOKRÁ-HORÁKOV 1:3
21 18:30 TJ HERŠPICE FK HRUŠOVANY 1:4

 

Bronze Final - výsledky

 

1

13:45

STARÝ LÍSKOVEC

TJ HERŠPICE

3:1

 

2

13:59

SK SLATINA

FC MOKRÁ-HORÁKOV

1:2

 

3

14:13

SK POZOŘICE

FK OŘECHOV

1:1

 

4

14:27

OCHOZ U BRNA

STARÝ LÍSKOVEC

0:4

 

5

14:41

FC MOKRÁ-HORÁKOV

TJ HERŠPICE

0:4

 

6

14:55

SK SLATINA

SK POZOŘICE

1:2

 

7

15:09

TJ HERŠPICE

FK OŘECHOV

2:1

 

8

15:23

SK POZOŘICE

OCHOZ U BRNA

0:2

 

9

15:37

STARÝ LÍSKOVEC

FC MOKRÁ-HORÁKOV

5:1

 

10

15:51

SK SLATINA

TJ HERŠPICE

0:4

 

11

16:05

OCHOZ U BRNA

FK OŘECHOV

2:0

 

12

16:19

SK POZOŘICE

STARÝ LÍSKOVEC

0:4

 

13

16:33

FK OŘECHOV

FC MOKRÁ-HORÁKOV

2:4

 

14

16:47

STARÝ LÍSKOVEC

SK SLATINA

6:0

 

15

17:01

TJ HERŠPICE

OCHOZ U BRNA

1:4

 

16

17:15

FC MOKRÁ-HORÁKOV

SK POZOŘICE

2:0

 

17

17:29

OCHOZ U BRNA

SK SLATINA

4:1

 

18

17:43

FK OŘECHOV

STARÝ LÍSKOVEC

0:4

 

19

17:57

TJ HERŠPICE

SK POZOŘICE

2:1

 

20

18:11

FC MOKRÁ-HORÁKOV

OCHOZ U BRNA

2:4

 

21

18:25

FK OŘECHOV

SK SLATINA

2:2

 

 

 

ROČNÍK 2011 DOPOLEDNÍ SKUPINA C
1. kolo 18. 11. 2023, 2. kolo 27. 1. 2024, FINÁLE 17. 2. 2024

Týmy:
FC MOKRÁ-HORÁKOV
AC LELEKOVICE
SK SLATINA
SK POZOŘICE
TJ RAJHRADICE
OREL ŘEČKOVICE

1. KOLO  -   18. 11. 2023 SOBOTA

18.11.2023
Sobota
1 07:45 OREL ŘEČKOVICE FC MOKRÁ HORÁKOV 4:1
2 08:00 TJ RAJHRADICE AC LELEKOVICE 0:1
3 08:15 SK SLATINA SK POZOŘICE 3:0
4 08:30 SK SOKOL LIPOVEC OREL ŘEČKOVICE 1:3
5 08:45 AC LELEKOVICE FC MOKRÁ HORÁKOV 1:0
6 09:00 TJ RAJHRADICE SK SLATINA 1:1
7 09:15 FC MOKRÁ HORÁKOV SK POZOŘICE 2:0
8 09:30 SK SLATINA SK SOKOL LIPOVEC 2:3
9 09:45 OREL ŘEČKOVICE AC LELEKOVICE 0:2
10 10:00 TJ RAJHRADICE FC MOKRÁ HORÁKOV 0:2
11 10:15 SK SOKOL LIPOVEC SK POZOŘICE 3:1
12 10:30 SK SLATINA OREL ŘEČKOVICE 3:3
13 10:45 SK POZOŘICE AC LELEKOVICE 0:2
14 11:00 OREL ŘEČKOVICE TJ RAJHRADICE 1:0
15 11:15 FC MOKRÁ HORÁKOV SK SOKOL LIPOVEC 1:2
16 11:30 AC LELEKOVICE SK SLATINA 2:3
17 11:45 SK SOKOL LIPOVEC TJ RAJHRADICE 3:1
18 12:00 SK POZOŘICE OREL ŘEČKOVICE 2:2
19 12:15 FC MOKRÁ HORÁKOV SK SLATINA 0:4
20 12:30 AC LELEKOVICE SK SOKOL LIPOVEC 2:0
21 12:45 SK POZOŘICE TJ RAJHRADICE 3:2
Tabulka výsledků kola 1
Pořadí Tým Body Skóre
1 AC LELEKOVICE 15 10:3
2 SK SOKOL LIPOVEC 12 12:10
3 SK SLATINA 11 16:9
4 OREL ŘEČKOVICE 11 13:9
5 FC MOKRÁ HORÁKOV 6 6:11
6 SK POZOŘICE 4 6:14
7 TJ RAJHRADICE 1 4:11

 


2. kolo sobota 27.1.2024 
27.01.2024
Sobota
1 07:45 OREL ŘEČKOVICE FC MOKRÁ HORÁKOV 3:0
2 08:00 TJ RAJHRADICE AC LELEKOVICE 0:3
3 08:15 SK SLATINA SK POZOŘICE 2:1
4 08:30 SK SOKOL LIPOVEC OREL ŘEČKOVICE 1:3
5 08:45 AC LELEKOVICE FC MOKRÁ HORÁKOV 2:0
6 09:00 TJ RAJHRADICE SK SLATINA 1:1
7 09:15 FC MOKRÁ HORÁKOV SK POZOŘICE 3:1
8 09:30 SK SLATINA SK SOKOL LIPOVEC 2:0
9 09:45 OREL ŘEČKOVICE AC LELEKOVICE 0:2
10 10:00 TJ RAJHRADICE FC MOKRÁ HORÁKOV 1:1
11 10:15 SK SOKOL LIPOVEC SK POZOŘICE 5:0
12 10:30 SK SLATINA OREL ŘEČKOVICE 2:3
13 10:45 SK POZOŘICE AC LELEKOVICE 0:5
14 11:00 OREL ŘEČKOVICE TJ RAJHRADICE 5:0
15 11:15 FC MOKRÁ HORÁKOV SK SOKOL LIPOVEC 3:3
16 11:30 AC LELEKOVICE SK SLATINA 2:0
17 11:45 SK SOKOL LIPOVEC TJ RAJHRADICE 5:1
18 12:00 SK POZOŘICE OREL ŘEČKOVICE 1:4
19 12:15 FC MOKRÁ HORÁKOV SK SLATINA 2:1
20 12:30 AC LELEKOVICE SK SOKOL LIPOVEC 1:2
21 12:45 SK POZOŘICE TJ RAJHRADICE 1:1
 
Tabulka výsledků kola 2
Pořadí Tým Body Skóre
1 AC LELEKOVICE 15 15:2
2 OREL ŘEČKOVICE 15 18:6
3 SK SOKOL LIPOVEC 10 16:10
4 FC MOKRÁ HORÁKOV 8 9:11
5 SK SLATINA 7 8:9
6 TJ RAJHRADICE 3 4:16
7 SK POZOŘICE 1 4:20

Celková tabulka skupiny C

Skupina C
Pořadí Tým Body Skóre
1 AC LELEKOVICE 30 25:5
2 OREL ŘEČKOVICE 26 31:15
3 SK SOKOL LIPOVEC 22 28:20
4 SK SLATINA 18 24:18
5 FC MOKRÁ HORÁKOV 14 15:22
6 SK POZOŘICE 5 10:34
7 TJ RAJHRADICE 4 8:27

Výsledky zde. 

Příměstský tábor pro děti do 14 let pořádáme na našem hřišti od 14. do 18.8.2023. Kapacita tábora je již vyčerpána. 

Informace najdete v sekci Soubory ke stažení. 

 

18. červen 2024

FC MOKRÁ-HORÁKOV, z.s.
Horákov 201
664 04  Mokrá-Horákov

IČ: 4848177

fc.mokra.horakov@gmail.com


Administrace stránek:

František Mikulášek,

František Galle