založeno 1933
FC MOKRÁ-HORÁKOV
Vítejte na stránkách našeho fotbalového klubu
Nacházíte se: Články

V rámci družebního fotbalového setkání OFS Brno-venkov a ObFZ Bratislava-vidiek v Měníně 12.6.2019 se spolu od 15:00 utkali vítězové Okresního/oblastního přeboru v kategorii dorostu

Mokrá-Horákov/Ochoz       :       ŠK Lozorno

Na výborně připraveném hřišti, ale za úmorného vedra a silného poryvového větru, začal lépe náš slovenský soupeř a brzy se ujal vedení, které následně navýšil na dvoubrankový rozdíl. Naši hráči ale ukázali charakter a velkou touhu nepříznivý vývoj utkání zvrátit a podařil se jim úžasný herní obrat. Do poločasu snížili na 1:2 a v druhé půli drželi většinu času soupeře pod silným tlakem. Vytvořili si spoustu šancí, ale brankou skončila pouze jedna. Soupeř občas zahrozil z nebezpečných brejků, ale skóre se mu již také navýšit nepodařilo. A tak o vítězi rozhodl penaltový rozstřel. V tom byli šťastnější slovenští hosté. Přestože ani jedna z celkem deseti střel vyslaných ze značky pokutového kopu neminula branku, jedna penalta našeho družstva skončila na tyči a gólem neskončila.

Pro nás všechny byla již třetí účast v řadě na družebních setkáních krásným zážitkem i cennou zkušeností. Zejména v druhé půli byl z naší strany k vidění pohledný útočný a kombinační fotbal, kterým se náš tým chce vždy prezentovat.

Výsledek utkání:  2 : 3  (PK 4:5)   Poločas utkání: 1:2

Branky: Gryc Michal, Křička Dalibor   -   Mráz Marek, Jankových Samuel

Exekutoři PK: Gotvald Matěj, Mikulášek Martin, Křička Dalibor, Šíbl Jakub, Srba Ondřej

Sestava: Zouhar Adam-Nedoma Tomáš, Hojka Filip, Gotvald Matěj, Šíbl Jakub-Horný Bedřich, Srba Ondřej (K), Karásek Matouš (84. Elsner Denis), Křička Dalibor-Gryc Michal (60. Kocourek Jan), Mikulášek Martin

Trenéři: Švábová Jana, Mikulášek František, asistent Galle František

Zdravotnice: Nedomová Sabina

Rozhodčí utkání: Mrkvica Tomáš, Žáková Simona, Harčárová Tereza

Odkaz na stránky OFS Brno-venkov zde

Odkaz na stránky ObFZ Bratislava-vidiek zde

V pátek 1.2.2019 jsou pololetní prázniny, družstva mládeže nemají trénink.

Přípravné utkání družstva dorostu sehrajeme v sobotu 16.3.2019 od 17:00 na UMT v Blansku proti družstvu Kotvrdovic.

Sraz v cca 8:50 na místě. Nástup do bazénu kolem 9:00.

V bazénu strávíme 1 až 1.5 hodiny.

Těšíme se na účast.

Trenéři.

Vážení rodiče,

vzhledem k velmi silnému větru se dnešní trénink z bezpečnostních důvodů ruší.

Děkujeme za pochopení.

Kvůli nepříznivému počasí se dnešní trénink dorostu ruší.

Letní příprava družstva dorostu bude probíhat od začátku srpna po našem návratu ze soustředění, tj. od 7.8.2018, tréninky v úterý a pátek 17:00 - 18:30 (19:00).

Informace k soustředění naleznete v samostatném příspěvku viz níže.

FOTBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ HARTVÍKOVICE

Fotografie ze soustředění naleznete v galerii.

_________________________________________________________________________

v pátek 27.7. - čtvrtek 2.8.2018 se koná letní soustředění družstva dorostu v Hartvíkovicích.

Předpokládaná cena soustředění je 3500,-Kč.

(včetně ubytování, stravování a pronájmu hřiště).

Ubytování  bude ve 3-4 lůžkových pokojích, strava 5x denně zajištěna.

Přihlášky budeme rozdávat na tréninku v průběhu ledna/února.

Ke stažení je přihláška zde.

Ke stažení je přihláška zde.

Posudek o zdravotní způsobilosti zde

Vybavení potřebné s sebou na soustředění je zde.

Doprava tam i zpět zajištěna

Odjezd bude v pátek 27.7. 15:30 hod. z Mokré, parkoviště u Restaurace u Zbojníka,

15:45 Hostěnice u obecního úřadu, 16:00 Ochoz u fotbalového hřiště.

Příjezd bude ve čtvrtek 2.8. kolem 14:30 hod.