založeno 1933
FC MOKRÁ-HORÁKOV
Vítejte na stránkách našeho fotbalového klubu
Zpět do kategorie: Novinky

V rámci družebního fotbalového setkání OFS Brno-venkov a ObFZ Bratislava-vidiek v Měníně 12.6.2019 se spolu od 15:00 utkali vítězové Okresního/oblastního přeboru v kategorii dorostu

Mokrá-Horákov/Ochoz       :       ŠK Lozorno

Na výborně připraveném hřišti, ale za úmorného vedra a silného poryvového větru, začal lépe náš slovenský soupeř a brzy se ujal vedení, které následně navýšil na dvoubrankový rozdíl. Naši hráči ale ukázali charakter a velkou touhu nepříznivý vývoj utkání zvrátit a podařil se jim úžasný herní obrat. Do poločasu snížili na 1:2 a v druhé půli drželi většinu času soupeře pod silným tlakem. Vytvořili si spoustu šancí, ale brankou skončila pouze jedna. Soupeř občas zahrozil z nebezpečných brejků, ale skóre se mu již také navýšit nepodařilo. A tak o vítězi rozhodl penaltový rozstřel. V tom byli šťastnější slovenští hosté. Přestože ani jedna z celkem deseti střel vyslaných ze značky pokutového kopu neminula branku, jedna penalta našeho družstva skončila na tyči a gólem neskončila.

Pro nás všechny byla již třetí účast v řadě na družebních setkáních krásným zážitkem i cennou zkušeností. Zejména v druhé půli byl z naší strany k vidění pohledný útočný a kombinační fotbal, kterým se náš tým chce vždy prezentovat.

Výsledek utkání:  2 : 3  (PK 4:5)   Poločas utkání: 1:2

Branky: Gryc Michal, Křička Dalibor   -   Mráz Marek, Jankových Samuel

Exekutoři PK: Gotvald Matěj, Mikulášek Martin, Křička Dalibor, Šíbl Jakub, Srba Ondřej

Sestava: Zouhar Adam-Nedoma Tomáš, Hojka Filip, Gotvald Matěj, Šíbl Jakub-Horný Bedřich, Srba Ondřej (K), Karásek Matouš (84. Elsner Denis), Křička Dalibor-Gryc Michal (60. Kocourek Jan), Mikulášek Martin

Trenéři: Švábová Jana, Mikulášek František, asistent Galle František

Zdravotnice: Nedomová Sabina

Rozhodčí utkání: Mrkvica Tomáš, Žáková Simona, Harčárová Tereza