založeno 1933
FC MOKRÁ-HORÁKOV
Vítejte na stránkách našeho fotbalového klubu
Nacházíte se: O klubuNaše vize

V současné době je klub i díky nepřehlédnutelné finanční pomoci ze strany obce a dalších sponzorů stabilizován. Výkonný výbor se nyní snaží klub finančně zabezpečit na provoz v příštích letech a věnuje se problémům, které trápí současnou fotbalovou branži asi nejvíce, a to obrovský úbytek aktivních fotbalistů za poslední roky z hřišť po celé ČR. Jedná se o problém většiny klubů u nás a je především způsoben dnešní "moderní dobou", která nabízí více různorodých aktivit než pouze fotbal, tenis a jiné známé sporty, které starším ročníkům svět tehdy nabízel. Výkonný výbor se proto rozhodl, že se bude v naší obci snažit vytvořit nadstandardní podmínky pro nové, ale i stávající členy FC Mokrá-Horákov, a to v oblasti klubového zázemí, profesionálního coachingu, ale i zapojení se do společenského života občanů Mokré-Horákova. Pevně věříme, že budeme v této snaze úspěšní.

23. duben 2024

FC MOKRÁ-HORÁKOV, z.s.