Vítejte na stránkách našeho fotbalového klubu
Nacházíte se: Novinky
Starší příspěvky:123456789

Hledáme trenéra mládeže k družstvu přípravky

Vážení fotbaloví přátelé, hledáme trenéra k družstvu přípravky. Pokud byste chtěli pomoci s výchovou malých sportovců, kontaktujte vedení klubu. Trenérská licence není podmínkou. Proškolení zajistí klub.

Požadujeme ochotu a zápal, vítané jsou zkušenosti s prací s mládeží. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a proplácení cestovních náhrad.

Kontakty a informace:

František Mikulášek,  tel.:  737 285 023

František Galle,  tel.: 724 783 454

e-mail: fc.mokra.horakov@gmail.com

S dotazy se na nás neváhejte obrátit.

Leták zde.

V rámci družebního fotbalového setkání OFS Brno-venkov a ObFZ Bratislava-vidiek v Měníně 12.6.2019 se spolu od 15:00 utkali vítězové Okresního/oblastního přeboru v kategorii dorostu

Mokrá-Horákov/Ochoz       :       ŠK Lozorno

Na výborně připraveném hřišti, ale za úmorného vedra a silného poryvového větru, začal lépe náš slovenský soupeř a brzy se ujal vedení, které následně navýšil na dvoubrankový rozdíl. Naši hráči ale ukázali charakter a velkou touhu nepříznivý vývoj utkání zvrátit a podařil se jim úžasný herní obrat. Do poločasu snížili na 1:2 a v druhé půli drželi většinu času soupeře pod silným tlakem. Vytvořili si spoustu šancí, ale brankou skončila pouze jedna. Soupeř občas zahrozil z nebezpečných brejků, ale skóre se mu již také navýšit nepodařilo. A tak o vítězi rozhodl penaltový rozstřel. V tom byli šťastnější slovenští hosté. Přestože ani jedna z celkem deseti střel vyslaných ze značky pokutového kopu neminula branku, jedna penalta našeho družstva skončila na tyči a gólem neskončila.

Pro nás všechny byla již třetí účast v řadě na družebních setkáních krásným zážitkem i cennou zkušeností. Zejména v druhé půli byl z naší strany k vidění pohledný útočný a kombinační fotbal, kterým se náš tým chce vždy prezentovat.

Výsledek utkání:  2 : 3  (PK 4:5)   Poločas utkání: 1:2

Branky: Gryc Michal, Křička Dalibor   -   Mráz Marek, Jankových Samuel

Exekutoři PK: Gotvald Matěj, Mikulášek Martin, Křička Dalibor, Šíbl Jakub, Srba Ondřej

Sestava: Zouhar Adam-Nedoma Tomáš, Hojka Filip, Gotvald Matěj, Šíbl Jakub-Horný Bedřich, Srba Ondřej (K), Karásek Matouš (84. Elsner Denis), Křička Dalibor-Gryc Michal (60. Kocourek Jan), Mikulášek Martin

zve členy klubu v  pondělí 29. 4. 2019 na brigádu

za účelem provedení drobných prací v okolí hlavního hřiště.

Sraz v 17:00 u kabin.

Občerstvení zajištěno.

5. ti kolový turnaj mladších žáků Ochozská kopačka dospěl ke svému vyvrcholení v sobotu 30.3.2019 na hřišti v Ochozi u Brna. Níže jsou výsledky.

Rozpis jarní části sezóny 2018/2019 ke stažení zde, nebo v sekci Soubory ke stažení.

Vážení členové klubu, vážení rodiče,

připomínáme splatnost členských příspěvků na jaro 2019.

Splatnost byla do 28.02.2019.

Platba převodem, platbu poukazujte na klubový bankovní účet číslo 122560970 / 0300,

Variabilní symbol platby: rodné číslo, popř. datum narození dítěte

Údaje pro příjemce: jméno a příjmení dítěte.

Žádáme ty z Vás, kteří příspěvek dosud neuhradili, ať tak bezodkladně učiní.

Děkujeme za spolupráci a podporu.

Děkujeme všem, kteří zavítali v sobotu 2.3.2019 na KD do Horákova a strávili příjemný večer společně s námi a hudební skupinou Galaxy, a vytvořili úžasnou atmosféru.

Zavítal mezi nás i vzácný host, světoznámý freestyle fotbalista Petr Kari Karásek, který zpestřil program svým excelentním vystoupením. Krátké video z části jeho programu můžete zhlédnout zde

Fotografie z akce najdete v sekci Galerie/Ostatní.

Těšíme se na setkání opět za rok, 29.2.2020.